Kjo është përgjigjja epike e Dagz-it, pasi Einxhel i propozon martesë

Bota e Yjeve

Kjo është përgjigjja epike e Dagz-it, pasi Einxhel i propozon martesë

Më: 27 korrik 2022 Në ora: 21:56
Einxhel dhe Dagz

Dyshja e famshme Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po vazhdojnë romancën e tyre.

Momente nga më të ndryshme, ata po i ndajnë në rrjetet sociale me fansat.

Sot përmes një InstaStory, Einxhel ka ripostuar një shkrim ku ishin të shkruar disa nga tiparet e një partneri ideal e që gazetarja i sheh te DJ Dagzi.

Image

 

“Martohu me mua”, shkroi tutje ajo duke etikuar Dagzin.

Nuk vonoi shumë dhe erdhi edhe reagimi i artisti cili tha se nuk e mendonte dy herë këtë kërkesë.

Image

 

“Nuk jam edhe aq i mirë jo, por këtë ‘martohu me mua’ nuk e mendoj as dy herë”, shkroi ai.

Rikujtojmë se dyshja romancën e tyre e filloi në “BBV”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat