Arilena shfaqet mahnitëse nga plazhet e Kalifornisë

Bota e Yjeve

Arilena shfaqet mahnitëse nga plazhet e Kalifornisë

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 23:42
Arilena Ara

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shpërndan imazhe për t’i mbajtur të informuar fansat e saj për argëtimet që po i shijon.

Dhe në këtë seri postimesh, nuk mungojnë fotografitë në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

Image
Arilena

Imazhet e shpërndara të hënën në Instagram, e shfaqin Arilenën me rroba larjeje me ngjyrë të verdhë, me të cilat duket për mrekulli.

Image
Arilena

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa, këngëtarja ka publikuar edhe javë më parë fotografi me bikini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat