Afërdita Dreshaj bën ndryshimin drastik në pamje

Bota e Yjeve

Afërdita Dreshaj bën ndryshimin drastik në pamje

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 00:03
Afërdita Dreshaj

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj tash e sa kohë është duke jetuar jashtë trojeve shqiptare.

Edhe pse në aspektin profesional Afërdita nuk është mjaft aktive mirëpo në rrjete sociale vazhdon të ndajë përditshmërinë e saj.

Së fundmi ajo në Instagram ka treguar se ka bërë ndryshim në pamje.

Afërdita ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, ku nga bionde ajo tani është bërë brune.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat