Një mami si Klea Huta, moderatorja “mburret” me format trupore

Bota e Yjeve

Një mami si Klea Huta, moderatorja “mburret” me format trupore

Më: 15 shtator 2022 Në ora: 06:16
Klea Huta

Ndonëse tashmë është një mami, ajo sërish është më në formë se kurrë.

Bëhet fjalë për Klea Hutën e cila kurdoherë tërheq vëmendje me fizikun e saj të rregullt.

Moderatorja është shumë aktive në instagram, ku nuk mungojnë edhe fotot tërheqëse të saj. Së fundmi ajo ka shfrytëzuar ashensorin për të bërë një video të dukjes së saj për ditën e sotme.

Ndonëse me xhinse dhe bluzë të bardhë të thjeshtë, Klea Huta duket shumë bukur. Moderatorja ka treguar me krenari barkun e saj të sheshtë.

Image
Klea Huta

Sakaq kujtojmë që Elgit Doda dhe Klea Huta u martuan në fshehtësi të plotë në fillim të 2020. Ata kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marrakech. Ndërkohë po atë vit ata u bënë prindër për herë të parë të një djali, Kridit.

Klea e ka demonstruar disa herë që është shumë e dhënë pas djalit të saj, të cilin nuk e ka mbajtur të fshehtë nga syri i publikut që prej fillimit.

Image
Klea Huta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat