Jehona shfaqet provokative në Bejrut të Libanit

Bota e Yjeve

Jehona shfaqet provokative në Bejrut të Libanit

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 21:16
Jehona Dreshaj

Modelja dhe influencierja Jehona Dreshaj ka ardhur me disa foto provokative që i ka bërë në Lindjen e Mesme

Ajo është njëra prej modeleve më provokative shqiptare, por edhe influencierja që viziton vende të ndryshme në botë.

Jehona Dreshaj është parë këto ditë në Bejrut të Libanit teksa ka bërë një set fotografish tepër provokativ gjatë mbrëmjes së djeshme.

“Përrallë”, ka shkruar Dreshaj në anglisht. Ajo ishte e veshur me një fustan të zi, ku ekspozonte asetet e saj – gjoksin dhe këmbët. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat