Albërie Hadërgjonaj në tri pozitat e preferuara

Bota e Yjeve

Albërie Hadërgjonaj në tri pozitat e preferuara

Më: 11 nëntor 2022 Në ora: 15:28
Albërie Hadërgjonaj

Nuk është këngëtarja me moshën më të re në skenë, por energjia e saj është gjithmonë në maksimum.

Albërie Hadërgjonaj është tejet e angazhuar në dasma e ahengje, e aty këtu sjell edhe ndonjë projekt të ri muzikor.

Këngëtarja rri mjaftë afër edhe fansave përmes aktivitetit në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku kryesisht lanson fotografi personale.

Këto janë pozitat e preferuara fotografike të Albëries.

Image
Albërie Hadërgjonaj
Image
Albërie Hadërgjonaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat