Këngëtarja e njohur ekspozon gjoksin e bujshëm dhe barkun e tonifikuar në setin e ri

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur ekspozon gjoksin e bujshëm dhe barkun e tonifikuar në setin e ri

Nga: Bota sot Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 09:43
Teyana Taylor

Si këngëtare, aktore, kërcimtare, koreografe dhe sipërmarrëse, Teyana Taylor mban mjaft epitete të ndryshme kur bëhet fjalë për karrierën e saj publike.

Por të mërkurën, vendasja e qytetit të Nju Jorkut kaloi në modalitetin e promovimit si ambasadore e markës “PrettyLittleThing”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja postoi një seri fotografish në Instagram, ku ajo shfaqte figurën e saj të tonifikuar mahnitëse në një veshje për firmën e njohur.

Image
Teyana Taylor

Duke vënë theksin te dekolteja e saj bombastike dhe barku i tonifikuar, Taylor pozoi e mbështetur në gjunjë në një shtrat me sfondin e qytetit me pamje të plotë pas saj.

Linjat e saj mahnitën ndjekësit e saj, që e komentuan padyshim në fotot e publikuara./BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat