Zhvishet Vannesa, “çmenden” fansat

Bota e Yjeve

Zhvishet Vannesa, “çmenden” fansat

Nga: Bota sot Më: 23 mars 2023 Në ora: 21:41
Vannessa Bauer

Vannessa Bauer është zhveshur për të realizuar foto të këndshme në banjë me flluska.

Bukuroshja e cila po shijon pushimet në Tajlandë, ka marrë vëmendje në bajë duke ekspozuar trupin e bukur.

Ylli i Dancing On Ice, ka ndarë foto në një vaskë të madhe, duke buzëqeshur dhe duke shikuar në distancë.

Image
Vannessa Bauer

Ajo në mbishkrimin e historisë së saj në Instagram: “Më pëlqen të lahem si çdo ditë. A mund të kem një vaskë si kjo të lutem?'

Ylli gjerman ndau një seri fotografish të tjera teksa kënaqej me jetën e pushimeve me ritme më të ngadalta.

Një imazh tjetër, shihet duke shfaqur barkun e saj të tonifikuar dhe këmbët e holla ndërsa shtrihej pranë ujit të pastër blu me bikini të zeza të pakta.

Image
Vannessa Bauer

Në një tjetër foto, bukuroshja ka veshur rroba banje rozë dhe ka shkruar: ‘Nuk shoh’, duke pozuar për një selfie në plazh me diell.

Bukuroshja si duket po argëtohet shumë në pushimet e saja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat