Alba e BBVK-së sjell imazhe provokative nga Meksika

Bota e Yjeve

Alba e BBVK-së sjell imazhe provokative nga Meksika

Më: 29 shkurt 2024 Në ora: 09:05
Alba Vukaj

Alba Vukaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas mbarimit të Big Brother Vip Kosova.

Bukuroshja po shijon disa pushime në Meksikë bashkë me familjen.

Ajo ka ndarë një video nga atje,  dhe disa poza provokative.

Image
Alba Vukaj

Edhe gjatë qëndrimit në shtëpi, Alba ishte mjaft e pëlqyer nga publiku.

Loja e saj mbaroi pak para finales, ndërsa tre djemtë të asaj shtëpie kishin shprehur pëlqimin për të.

Image
Alba Vukaj
Image
Alba Vukaj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat