Tulisa publikon foto teksa zhvishet, këto janë format e saj - Bota Sot
Tulisa publikon foto teksa zhvishet, këto janë format e saj

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Tulisa publikon foto teksa zhvishet, këto janë format e saj

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2018 Në ora: 17:53
Tulisa

Ajo ka jetuar në Hollywood kohët e fundit dhe pothuajse cdo natë gjatë javës së kaluar.

Por, Tulisa shumë shpejtë gjeti kohë për të shijuar disa kohë më ndryshe të enjten, kur ajo u relaksua në pishinë në hotelin ku po qëndron.

Këngëtarja 29 vjeqare tregoj figurën e saj mahnitëse me një palë bikine, ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test