Irina Shayk e djeg rrjetin me këto dhjetë foto superseksi…. - Bota Sot
Irina Shayk e djeg rrjetin me këto dhjetë foto superseksi….

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Irina Shayk e djeg rrjetin me këto dhjetë foto superseksi….

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 07:02
Irina Shayk

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë. Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test