Foto bombastike: Demi Rose mbetet femra më seksi e kësaj vere - Bota Sot
Foto bombastike: Demi Rose mbetet femra më seksi e kësaj vere

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Foto bombastike: Demi Rose mbetet femra më seksi e kësaj vere

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 17:35
Demi Rose

Ajo është bërë e famshme falë bukurisë së saj – dhe të pasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka.

Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos për fotografitë përvëluese me kostume të larjes.

Zeshkanja bombastike javëve të fundit ka qëndruar në bregdetin spanjoll, ku ka realizuar një mori fotosh superseksi.

Lirisht mund të themi se Demi është femra më bombastike e kësaj vere.

Njëzet fotot e mëposhtme e konfirmojnë këtë pohim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test