Tifozja e zjarrtë e skuadrës së Kortibas… çmend “Instagramin” me fotot superseksi - Bota Sot
Tifozja e zjarrtë e skuadrës së Kortibas… çmend “Instagramin” me fotot superseksi

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Tifozja e zjarrtë e skuadrës së Kortibas… çmend “Instagramin” me fotot superseksi

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 18:56
Sabrina Risa

Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në “Instagram”. Shpeshherë modelja hedh foto tepër provokuese që nuk i lënë shumë vend fantazisë.

Kështu në një emision në Brazil ajo ka pohuar se është një tifozë e zjarrtë e skuadras së Kortibas. Ndër fotot e fundit të publikuar prej saj të shumtë kanë qenë edhe tifozët e skuadrës që i kanë komentuar duke e cilësuar si tifozen më seksi të skuadrës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test