Kim mbulon fytyrën me çantë 100 mijë dollarë - Bota Sot
Kim mbulon fytyrën me çantë 100 mijë dollarë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Kim mbulon fytyrën me çantë 100 mijë dollarë

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2018 Në ora: 14:20
Kim Kardashian

Kim Kardashian duket se nuk ishte në humor të mirë të enjten.

Ylli bëri një lëvizje që ishte krejtësisht jashtë karakterit të saj, derisa u përpoq të fshihej nga fotografët, kur po merrte disa rroba në veturë në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Kjo erdhi të njëjtën ditë që Kanye West i reagoi Drake dhe Nick Cannon.

Kim mbuloi fytyrën me çantën që mbante në dorë, e që kap vlerën 100 mijë dollarë./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test