Me kokainë dhe euro në makinë, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Diaspora

Me kokainë dhe euro në makinë, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

Dy 40-vjeçarë shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në Itali pasi janë kapur me 12 gramë kokainë.

Të dy ndodheshin në një makinë kur u ndaluan për një kontroll.

Brenda makinës kishin fshehur kokainën dhe 610 euro para kesh.

Gjatë kontrollit, njëri nga dy personat ka dhënë gjithashtu identitet të rremë për policinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat