Kishte fshehur kokainë në vezë ‘Kinder’, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Diaspora

Kishte fshehur kokainë në vezë ‘Kinder’, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Më: 14 dhjetor 2021 Në ora: 16:17
Foto ilustrim

Një i ri shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me një sasi kokaine që e kishte fshehur në një vezë ‘Kinder’. 

Mediat italiane bënë me dije se 29-vjeçari u arrestua në Perugia.

Pasi u ndalua nga policia, i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk dihet, tentoi që ta hidhte drogën. 

Gjatë kontrollit, policia i gjeti atij 20 gramë kokainë dhe 1240 euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat