"Ik nga puna"/ Shqiptari kërcënon ish-të dashurën me videon +18, fillimisht ia çon nënën së saj, më pas…

Diaspora

"Ik nga puna"/ Shqiptari kërcënon ish-të dashurën me videon +18, fillimisht ia çon nënën së saj, më pas…

Më: 14 janar 2022 Në ora: 10:56
Ilustrim

Një shqiptar është dënuar me burg në Greqi, 25 vjeçari akuzohet se ka kërcënuar ish- të dashurën e tij pas ndarjes se do t'i publikojë video intime.

Vajza greke pas kërcënimeve të vazhdueshme ka kallëzuar në polici ish të dashurin e saj, i cili më pas është arrestuar.

Akti i turpshëm i 25 vjeçarit shqiptar ishte si bazë hakmarrjen ndaj të resë. Historia nisi kur çifti regjistroi takimet e tyre seksuale, me miratimin e vajzës, megjithatë pa u shfaqur asnjë tipar.

Më pas gjërat morën një kthesë të rrezikshme. Kur 22-vjeçarja vendosi t’i jepte fund lidhjes me 25-vjeçarin shqiptar, ky i fundit në shenjë hakmarrje videot ia dërgojë ish-të dashurës dhe nënës së saj.

Autori nuk u ndal me kaq . Shantazhi vazhdoi derisa ai kërcënoi se do ta ekspozonte të renë në punën e saj duke i dërguar video pornografike nëse ajo nuk jepte dorëheqjen.

Për fatin e saj, 22-vjeçarja vendosi të marrë masa, të flasë hapur teksa kontaktoi Prokurorinë e Krimeve Kibernetike.

Përfundimisht, autori, i cili kishte dyshimin absurd se ish-i i tij po e tradhtonte me kolegët e saj në punë, u arrestua, u shpall fajtor dhe u dënua me dy vjet e tre muaj burg.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat