Kjo është shqiptarja 35-vjeçare e cila vdiq në aksidentin e tmerrshëm në Itali

Diaspora

Kjo është shqiptarja 35-vjeçare e cila vdiq në aksidentin e tmerrshëm në Itali

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 11:32
Matilda Hidri

Mesdita e djeshme ishte e kobshme për Matilda Hidrin, gruan 35-vjeçe shqiptare që jeton në Itali.

Gjersa po kthehej në Genova, në autostraden Milano - Genova, ajo me makinën e saj të tipit BMW u përplasë me një veturë të tipit Volvo i ngasur nga një italian.

Deri të aksidenti dyshohet se italiani për 5 kilometra kishte udhëtuar kundravajtje në korsinë e gabuar të autostradës.

Hidri pas vetës ka lënë një fëmijë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat