Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë 26 vjeçari shqiptar

Diaspora

Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë 26 vjeçari shqiptar

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 22:41
Serxho Sula

Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë 26 vjeçari shqiptar.

Një 26 vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasditen e së dielës si pasojë e një aksidenti tragjik në Greqi.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 18.00 në Volos, ku i riu, i identifikuar si Serxho Sula, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur tek barrierat mbrojtëse.

Sipas mediave grekeve, shqiptari po kthehej nga Rizomylos, ku kishte shkuar për të ndjekur ndeshjen e futbollit mes Asteras dhe Thereas Agrias.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat