Begaj mirëpret deputetët shqiptarë të Parlamentit suedez: Na bëjnë krenarë

Diaspora

Begaj mirëpret deputetët shqiptarë të Parlamentit suedez: Na bëjnë krenarë

Më: 11 prill 2024 Në ora: 13:47
Foto nga vendngjarja

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, mirëpriti sot dy shqiptarë, përfaqësues të Parlamentit suedez.

Begaj tha se ata i bëjnë shqiptarët krenarë, dhe janë shembuj dhe frymëzim për diasporën.

“Kënaqësi të mikprisja sot dy shqiptarë, si përfaqësues të Parlamentit suedez, të cilët na bëjnë krenarë,

si shembuj frymëzimi për gjithë diasporën shqiptare”, shkroi Begaj në Facebook.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat