Momente frike në ndeshjen e Arsenalit

Futboll

Momente frike në ndeshjen e Arsenalit

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 22:07
Momente frike në ndeshjen e Arsenalit

Momente frike në ndeshjen e Arsenalit, sulmuesi dërgohet me urgjencë në spital pa ndjenja!

Në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Wolvesit pati dhe momente frike.

Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, David Luiz pati një përplasje në ajër kokë më kokë me sulmuesin meksikan të Volvesit, Raul Himenez pas një ekzekutimi të një goditje këndi nga “topçinjtë” e Londrës.

Të dy mbetën të shtrirë por për David Luiz nuk pati ndonjë problem, ndërsa Himenez u detyrua të zëvendësohej për ti bërë vendin Fabio Silvas, pasi ai ra pa ndjenja dhe u dërgua me urgjencë për në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat