Agim Maliqi largohet ballëlart nga Theranda

Futboll

Agim Maliqi largohet ballëlart nga Theranda

Nga: K.G. Më: 24 dhjetor 2020 Në ora: 16:46
Agim Maliqi largohet ballëlart nga Theranda

Pas Ismet Munishit, edhe Agim Maliqi largohet nga skuadra e futbollit Ballkani nga Theranda. 

“Lamtumir Suharekë. Faleminderit për pritjen dhe përkrahjen dhe të gjitha momentet që i kemi përjetuar së bashku.

Faleminderit Presidentit Arsim Kabashi dhe Bali Kabashi.

Faleminderit Xhebraila.

Faleminderit Suharekë, u pafshim për të mira”, ka shkruar Maliqi në profilin e tij në facebook. Maliqi largohet ballëlart nga Theranda, për faktin se e lë Ballkanin në pozitën e dytë me 38 pikë, tre me pak se lideri Drita.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat