Bayern, objektivi i madh...

Futboll

Bayern, objektivi i madh...

Më: 7 janar 2021 Në ora: 18:52
Bayern, objektivi i madh...

Bayern, objektivi i madh për sezonin e ardhshëm është ylli i Barçës!

Sipas Bild, është Frenkie de Jong objektivi i madh i Bayern Munich për sezonin e ardhshëm.

Rendimenti i mesfushorit holandez po përmirësohet dhe lojtari duket se është ojesë e listës së lojtarëve që bavarezët kanë vënë në shënjestër për të përforcuar mesfushën.

Një listë që përfshin edhe emrat e Boubacar Kamara, Eduardo Camavinga, Florian Neuhaus dhe Denis Zakaria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat