Arsenali vetëm barazim, Xhaka bëri gafë

Futboll

Arsenali vetëm barazim, Xhaka bëri gafë

Nga: K.Goca Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:28
Arsenali vetëm barazim, Xhaka bëri gafë

Arsenali importoi vetëm një pikë. 'Topçinjtë' barazuan me rezultat 1:1 me Burnleyn, në kuadër të javës së 27-të në Premier League.

Futbollisti Aubameyang  realizoi për 0:1 në minutën e gjashtë. Vendasit barazuan falë një gafe të futbollistit Granit Xhaka.

Ai duke tentuar të pasojë dika tjetër, topi godet Wood dhe futet në rrjetë, 1:1.

Arsenali është në vend të dhjetë me 38 pikë dhe Burnley i 15-ti me 30 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat