Formacionet zyrtare: Barcelona – Huesca

Futboll

Formacionet zyrtare: Barcelona – Huesca

Më: 15 mars 2021 Në ora: 19:47
Foto ilustrim

Barcelona është nikoqir i Huescas, ndeshje e vlefshme për xhiron e 27-të në La Liga.

Katalunasit kanë mundësinë e artë që të ngushtojnë edhe më shumë distancën me Atleticon, ngase me një fitore do mbeteshin vetëm katër pikë prapa.

Ndërsa, Huesca renditët në pozitën e fundit në tabelë dhe do provojë të bëjë befasinë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Lenglet, Mingueza, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Griezmann, Messi.

Huesca: Pas pak…

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat