Wijnaldum më pranë Barcelonës

Futboll

Wijnaldum më pranë Barcelonës

Më: 24 mars 2021 Në ora: 12:38
Wijnaldum më pranë Barcelonës

Wijnaldum më pranë Barcelonës!

Georginio Wijnaldum, i cili ndodhet në grumbullim me kombëtaren holandeze për kualifikueset e Botërorit 2022, ku do të përballet me Turqinë, Letoninë dhe Gjibraltarin, gjatë një interviste sqaroi zërat që qarkullojnë prej ditësh për arritjen e marrëveshjes për kalimin te Barcelona.

Mesfushori, të cilit kontrata me Liverpoolin i skadon në fund të qershorit deklaroi se për momentin nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij.

Ai ritheksoi se nuk është momenti për të folur për këtë çështje dhe se kur të vendosë për të ardhmen ai do ta bëjë publike menjëherë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat