Ja çfarë kërkon gruaja e Messit

Futboll

Ja çfarë kërkon gruaja e Messit

Më: 21 prill 2021 Në ora: 15:11
Ja çfarë kërkon gruaja e Messit

Messi do të qëndrojë te katalanasit? Gruaja e tij kërkon një shtëpi në Barcelonë!

Presidenti i ri Joan Laporta që para rizgjedhjes së tij kishte deklaruar, se ai do të bëjë gjithçka për ta mbajtur Lionel Messin në Barcelonë.

Nga sot, tifozët “blaugrana” kanë të drejtë të ëndërrojnë dhe shpresojnë për pak më shumë për një gjë të tillë, shkruan "Dosja.al".

Në fakt, kërkimi i një shtëpie në Barcelonë nga gruaja e “Pleshtit”, Antonella Roccuzzo, është lajm i këtyre orëve të fundit. Mesa duket ylli argjentinas e ka ndarë mendjen dhe nuk do të largohet nga skuadra katalanase, ku ai ka arritur gjithçka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat