Tifozja tregon linjat perfekte trupore

Futboll

Tifozja tregon linjat perfekte trupore

Më: 15 maj 2021 Në ora: 14:15
Tifozja tregon linjat perfekte trupore

Vetëm dy muaj pasi u bë nënë, tifozja e Juventusit tregon linjat perfekte trupore!

Emili Ratajkovski u bë nënë për herë të parë në muajin mars të këtij viti.

Modelja 29-vjeçare solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Silvester, shkruan “Daily Mail”.

Image

Sot ajo ka pozuar me bikini për të treguar linjat trupore pas lindjes.

Modelja dukej e mrekullueshme dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me harkun e sheshtë dhe të tonifikuar.

Në videon prej disa sekondash, që u shpërnda në Instagram, bukuroshja nga Londra shihej me bikini ngjyrë rozë, teksa pozonte mbi një tarracë në New York.

Ajo kishte zgjedhur edhe disa aksesorë për të plotësuar pamjen, mes të cilëve binte në sy varësja, në të cilën ishte shkruar pseudonimi i djalit: Sly.

Emili u tregoi të gjithëve se ishte shtatzënë vitin e kaluar teksa pozoi me barkun e rrumbullakosur për “Vogue”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat