Kounde kërkon të largohet nga Sevilla

Futboll

Kounde kërkon të largohet nga Sevilla

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:10
Kounde kërkon të largohet nga Sevilla

Jules Kounde kërkon të largohet nga Sevilla për të luajtur në Premier League.

Megjithatë, situata është pak më e ndryshme në krahasim me këtë verë, kur lojtari ka refuzuar Tottenham me synimin për të nënshkruar me Chelsea-n.

Londinezët janë akoma të interesuar, por për mbrojtësin 22-vjeçar interesohet edhe Real Madrid.

Sipas El Nacional, në garë për 60 milionëshin është futur edhe Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat