Laporte pyetet për Lewandowskin

Futboll

Laporte pyetet për Lewandowskin

Më: 17 maj 2022 Në ora: 20:05
Joan Laporte

Joan Laporte është pyetur në lidhje me transferimin e mundshëm të sulmuesit Robert Lewandowskit.

Presidenti, në lidhje me këtë çështje, tha se është duke u punuar, megjithëse nuk dha ndonjë detaj i cili mund të tregojë diçka më shumë.

“Lewandowski? Klubi është duke punuar në atë drejtim. Nuk është e lehtë (të blesh lojtarë të tillë). Vijmë nga një situatë jo e mirë  financiare”, tha ai në një intervistë.

Mbetet të shihet se cili do të jetë epilogu në raport me këtë situatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat