Bayerni nuk po gjen marrëveshjen

Futboll

Bayerni nuk po gjen marrëveshjen

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 00:15
Kenan Yildiz

Juve e Barça tentojnë t’i heqin nga duart Bayernit një talent!

Bayern Munih nuk po gjen marrëveshjen për të nënshkruar me talentin 17-vjeçar, Kenan Yildiz.

Për shërbimet e tij prej kohësh interesohet edhe Barcelona, ndërkohë që tani në garë është futur edhe një tjetër klub.

Juventusi është bashkuar në garën për ta marrë falas Yildiz dhe po bën përpjekjet maksimale të fitojë konkurrencën me Bayern dhe Barcelonën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat