Dzeko shënon ndaj Romës, por goli anulohet nga VAR-i!

Futboll

Dzeko shënon ndaj Romës, por goli anulohet nga VAR-i!

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 18:20
Dzeko

Dzeko shënon ndaj Romës, por goli anulohet nga VAR-i!

Interi ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Romës, por që goli u anulua nga VAR.

Ishte Edin Dzeko i cili shënoi në minutën e 11-të të ndeshjes.

Por, pas shikimit nga VAR-i, goli u anulua për pozitë jashtë loje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat