Szczesny: Më vjem keq për Juven dhe Agnellin

Futboll

Szczesny: Më vjem keq për Juven dhe Agnellin

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 10:59
Szczesny

Në fund të ndeshjes së humbur ndaj Argjentinës, e cila nuk rrezikoi kalimin e Polonisë në fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës, portieri i Juventusit

Szczesny foli edhe për momentin që po përjeton Juventusi.

Duke folur në konferencën për mediet polaku shprehu keqardhje për Agnelli-n.

“Më vjen shumë keq për Andrea Agnelli sepse ai është një njeri i madh dhe një president i madh, por jeta e futbollit vazhdon dhe do të varet nga ne që të japim më të mirën tonë për Juventusin pavarësisht kaosit të ditëve të fundit”-tha Szczesny.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat