Sfida Serbi - Zvicër, si finale

Futboll

Sfida Serbi - Zvicër, si finale

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 19:49
Sfida Serbi - Zvicër, si finale.

Sfida Serbi - Zvicër, si finale!.

Zviceranët janë të mobilizuar deri në pikën e fundit, duan fitore,

Serbia - Zvicra

Serbia: V. Milinkoviq-Saviq, Milenkoviq, Velkoviq, Pavlloviq, A. Zhivkoviq, Llukiq, Kostiq, S. Milinkoviq-Saviq, Tadiç, Vllahoviq dhe A. Mitroviq.

Zvicra: Kobel, Widmer, Akanji, Schär, R. Rodriguez, G. Xhaka, Freuler, Shaqiri, Sow, Vargas dhe Embolo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat