Fansat donin të trullosnin portugezin

Futboll

Fansat donin të trullosnin portugezin

Më: 27 janar 2023 Në ora: 16:40
Ronaldo

Tifozët e Al Ittihad “thumbuan” CR7 duke përmendur emrin e Messit!

Tifozët e Al Ittihad ironizuan dje CR7. 

Skuadra e tyre e preferuar mundi Al Nassr 3-1 dhe i bllokoi rrugën CR7 drejt finales së Superkupës së Arabisë Saudite.

Fansat donin të trullosnin portugezin, duke përmendur emrin e Lionel Messit.

Ai vetë duket se është mësuar me këtë thumbim të veçantë dhe nuk ka reaguar,

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat