Skuka tregon arsyen pse zgjodhi Metzin

Futboll

Skuka tregon arsyen pse zgjodhi Metzin

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 13:16
Skuka tregon arsyen pse zgjodhi Metzin

Xhuliano Skuka ka folur si lojtar i Metz it për faqen zyrtare të klubit francez, ku ka treguar edhe më shumë rreth skuadrës së re, të shkuarës së tij dhe prapaskenave në lidhje me transferimin te Metzi për shifrën rekord të 1.4 milionë eurove.

Ish-bomberi i Partizanit zbulon se përveç Veronës dhe Metzit, edhe Bordeaux ishte në gjurmët e 24-vjeçarit.

Përse zgjodhët Metzin?

Ndihem si në shtëpi, kam jetuar këtu, kjo është arsyeja për të cilën kam ardhur, kisha oferta edhe nga ekipe të tjera.

Por unë thashë që do të shkoj përsëri në shtëpinë time.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat