Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

Futboll

Arsenal – Everton, formacionet zyrtare

Më: 19 maj 2024 Në ora: 16:42
Formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arsenalit dhe Evertonit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë.

Arsenali kërkon fitoren sot këtu dhe të shpresojë në gabimin e Manchester Cityt në anën tjetër.

Aktualisht, Arsenali është dy pikë prapa “Citizens” që përballen me West Hamin në të njëjtin orar.

Në anën tjetër, Evertoni nuk ka ndonjë objektiv për të arritur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat