Spanja për rekord

Futboll

Spanja për rekord

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 17:17
Pamje nga ndeshja

Spanja për rekord!

Skuadra e Spanjës është rikthyer ajo e vieteve të arta pasi “koleksionon” jo vetëm pikë dhe futboll të bukur por edhe entuziazëm.

Sipas të dhënave të fundit “LA1” është ndjekur mbrëmë gjatë kohës së transmetimit të ndeshjes mes “Furive të kuqe” dhe Italisë nga plot 13.4 milionë banorë.

Sipas të dhënave të “LA1” kanë qenë plot 8.552.000 telespektatorë, ata të cilët janë sintonizuar në këtë kanal nga minuta e parë e deri te ajo e fundit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat