SaraçinI: Humbja e çdo hendbollisti është humbje për gjithë familjen tonë hendbollistike

Hendboll

SaraçinI: Humbja e çdo hendbollisti është humbje për gjithë familjen tonë hendbollistike

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 20:56
SaraçinI: Humbja e çdo hendbollisti është humbje për gjithë familjen tonë hendbollistike

Ish-hendbollisti vushtrrias, Valmir Meholli, ka vdekur të enjten pas një aksidenti. Vdekja e hershme e Mehollit ka tronditur klubin Vushtrria, por edhe gjithë komunitetin e hendbollit në Kosovë.

I ndjeri ka dhënë kontribut si lojtar te Vushtrria, ku do të mbahet mend gjithnjë.

Familjes Meholli dhe klubit Vushtrria, ngushëllime i ka shprehur presidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini.

“Humbja e çdo hendbollisti është humbje për gjithë familjen tonë hendbollistike.

Në këtë moment të vështirë, bashkëndjejmë me familjen Meholli dhe shokët e skuadrës të të ndjerit”, ka shkruar presidenti Saraçini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat