Shqiptarja jep autografe për tifozët në Francë

Hendboll

Shqiptarja jep autografe për tifozët në Francë

Nga: Kemajl Goca Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 14:23
Dijana Ujkiq, jep autograf për tifozin

Është në zemrat e tifozëve të ekipit francez, Bourg De Peage. 

Tifozët i kërkojnë autografe hendbollistes më të mirë shqiptare nga Tuzi i Malit të Zi, Dijana Ujkiq.

Shqiptarja po luan me sukses në fanellën e Bourg De Peage.

Image

Ajo me ekip po tregon rezultate fantastike, tetë ndeshje, 7 fitore e 1 humbje në elitën e hendbollit francez, po ashtu janë kualifikuar edhe në të tetën e finales së Kupës së Francës.

Dijana është në formën më të mirë, e cila ka edhe simpati të madhe nga tifozët e kësaj ekipe, në foto shihet edhe një tifoz duke i marrë autograf pas një ndeshje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat