Sot luhen finalet e Kupës së Kosovës në Ferizaj 

Hendboll

Sot luhen finalet e Kupës së Kosovës në Ferizaj 

Nga: K.G. Më: 15 maj 2022 Në ora: 12:20
Sot luhen finalet e Kupës së Kosovës në Ferizaj 

Finalet e Kupës së Kosovës në hendboll (femra e meshkuj) sot zhvillohen në palestrën e sportit “Bill Clinton” në Ferizaj.

Në orën 17.30 ballafaqohen Besa Famgas e Pejës dhe Kastrioti i Ferizajt (meshkujt).

Në orën 20.00 ndeshjen Ferizaj dhe Istogu (femrat).

Finale që priten të janë me rivalitet po ashtu pritet edhe një numër i madh i shikuesve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat