Bojaniq nuk është më pjesë e Istogut 

Hendboll

Bojaniq nuk është më pjesë e Istogut 

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 18:16
Bojaniq

Kampionja e Kosovës, Istogu, ndan rrugët me hendbollisten malazeze Anja Bojaniq.

Lojtarja do të vazhdohjë karrierën në Spanjë, kështu thonë në taborin e Istogut.

“Anja Bojaniq nuk është më pjesë e Istogut!

Hendbollistja malazeze Anja Bojaniq pas një sezoni të suksesshëm me Istogun, karrierën e saj do ta vazhdojë në Spanjë.

KHF Istogu e falenderon Anjen për kontributin e dhënë dhe i dëshiron shumë suksese në karrierën e saj të mëtutjeshme!”, njofton  KH Istogu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat