Sportisti në parti politike 

Hendboll

Sportisti në parti politike 

Nga: K.G. Më: 26 gusht 2023 Në ora: 23:59
Lulzim Shabani

Hendbollisti i Trepçës së Mitrovicës, Lulzim Shabani, ka zyrtarizuar kalimin e tij në Lidhjen Demokratike të Kosovës, dega në Ferizaj. 

Zyrtarizimin e ka bërë përmes profilit të tij në facebook.

“Nga sot do jem pjesë e partisë politike LDK, kjo bindje më është krijuar dalëngadalë duke u rritur dhe duke i kuptuar gjërat edhe më mirë rreth çështjeve të ndryshme që kanë të bëjnë me komunën dhe shtetin tonë, prandaj ky vendim ishte shumë i lehtë për tu marr. 

Image

Shabani i pari në të djathtë

Koha për fitore të reja edhe jashtë terreneve sportive tashmë ka ardhur.

Faleminderit shumë për mikpritje kryetar z. Visar Azemi”, ka bërë të ditur Shabani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat