Nëse shqiptarët nuk e kuptojnë trurin e Albin Kurtit, ka kush e kupton ajo është BE-ja

Opinione

Nëse shqiptarët nuk e kuptojnë trurin e Albin Kurtit, ka kush e kupton ajo është BE-ja

Nga: Sulejman Mehazi Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 19:19
Sulejman Mehazi

Të dashur politikanë e qytetarë të Kosovës, Shqipërisë e Maqedonisë Veriore po qe se ju nuk e doni e nuk mund ta përballoni intelegjencën politike të Albin Kurtit atëherë këtë intelegjencë politike të Kurtit do ta shfrytëzojnë shtetet e fuqishme evropiane për të punuar për ata, BE-në.

Nëse shqiptarët nuk e kuptojnë trurin e Albin Kurtit, ka kush e kupton e ajo është BE-ja. Vlera evropiane në gjirin e saj do e pranojë me kënaqësi intelegjencën politike të Albin Kurtit.

Në momentin kur Kosova do ta dëbojë Albin Kurtin, BE-ja krahëhapur do ta pranojnë me poste të larta evropiane.

Kujdes të dashur kosovarë!, edhe diplomatët evropianë ia kanë lakminë e intelegjencës politike të Albin Kurtit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat