Lajm i trisht dhe tonditës, lamtumirë, Isuf Demë Qetaj!

Opinione

Lajm i trisht dhe tonditës, lamtumirë, Isuf Demë Qetaj!

Nga: Fatmir Bajraj Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:25
Isuf Qetaj

Familja humbi birin, vëllain dhe prindin e përkushtuar e t'pazëvëndsueshëm!

- LDK-ja, dhe n'veqanti, Dege e saj n'Gjermani, veprimtarin e zellshëm dhe t'shquar të projektit t'saj nacional për liri & pavårësi.

- Kosova, FARK-së dhe bashkëluftetarët e Isufit, pjesmarrës në Betejën e famshme të Kosharës, luftetarin e paepur, ushtarin besnik të Presidentit Rugova dhe Komandantëve, Sali Çekaj & Agim Ramadani.

- Atdheu, humbi birin e vet të devotshëm...!

Ngushëllime, Familjës, LDK-së dhe bashkëluftetarëve të Isufit !

Ngushëllime kombit & atdheut,

Lavdi vepres së Tij jetësore,

U prehtë n'paqën e merituar t'parajsës shpirti fisnik i Isufit të madh, amin !

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat