S‘kemi nevojë për filozofi, o „mujshar“ me paturpësi!

Opinione

S‘kemi nevojë për filozofi, o „mujshar“ me paturpësi!

Nga: Petrit Dibrani Më: 25 shtator 2022 Në ora: 18:39
Petrit Dibrani

Kulmi i paturpësisë jeni ju; qeveri dhe sindikalist.

Albin „filozofi“ me shprehje të njejta, me kokëfortësi dhe BUDALLAKI, s‘bashku me SBASHK-un i mbajnë shkollat mbyllur dhe fëmijët n‘shpi.

O injorant ju t‘gjithë bashk, jeni fytyrat më të shëmtuara të muajit SHTATOR!

Paturpësia gjallëruese dhe ngadhënjyese me ngarendje pas aventurave, nga padija ose shpresa, jeni ju; njerëz të trishtuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat