Emily Ratajkowski shkëlqen në të kuqe - Bota Sot
Emily Ratajkowski shkëlqen në të kuqe

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shkëlqen në të kuqe

Më: 6 janar 2019 Në ora: 17:36
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka bërë bujë me paraqitjen e saj në galanë “Heaven” në galerinë e artit.

Ajo ka dëshmuar se është njëra ndër të famshmet më elegante.

Me një fustan të kuq dhe një pamje tërheqëse, Emily mori vëmendjen e shtypit rozë.

Për më shumë shikoni fotografitë e saj:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...