Çmendet Demi Rose, heq bikinit dhe nxjerr gjoksin e bëshëm - Bota Sot
Çmendet Demi Rose, heq bikinit dhe nxjerr gjoksin e bëshëm

Bota e Yjeve

Çmendet Demi Rose, heq bikinit dhe nxjerr gjoksin e bëshëm

Nga: Bota sot Më: 11 janar 2019 Në ora: 07:57
Demi Rose

Është dimër, por Demi Rose ka vendosur të ikë nga të ftohtit e Evropës.

Modelja e njohur britanike ka zgjedhur Meksikën që të shijojë rrezet e diellit, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

23-vjeçarja ka publikuar disa fotografi nga atje, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Në njërën nga pozat e publikuara, Demi shihet duke pozuar me një kostum të zi, teksa ekspozon gjoksin e saj të bëshëm.

Image

Ndërsa në një postim tjetër, ajo ka pozuar topless, me shpinën prapa, duke ekspozuar gjoksin jashtë dhe të pasmet tejet në formë me bikini të zeza./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...