Hygerta Sako poston foton nga fëmijëria: Edhe pse të varfër më ka marrë malli për… - Bota Sot
Hygerta Sako poston foton nga fëmijëria: Edhe pse të varfër më ka marrë malli për…

Bota e Yjeve

Hygerta Sako poston foton nga fëmijëria: Edhe pse të varfër më ka marrë malli për…

Më: 11 janar 2019 Në ora: 14:31
Hygerta Sako

Gazetarja sportive Hygerta Sako është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka postuar një fotografi nga fëmijëria e saj.

“1 shtator 1983 dita e parë e klasës së parë. Flokët sikur m`i kanë prerë me tas, fustani me copën që kishte tepruar nga perdet (edhe pse qëndisur mjeshtërisht nga motra) dhe duke përqafuar lulen e duke buzëqeshur gjasme se kështu më tha xhaxhi fotografi. E megjithatë, edhe pse të varfër, më ka marrë malli për atë fëmijëri të pastër e të vërtetë”, shkruan Hygerta në foton e postuar në “Instastory”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...