E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës - Bota Sot
E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës

Më: 12 janar 2019 Në ora: 21:17
Emily Ratajkowski

Kjo nuk është hera e parë kur Emily shfaqet e zhveshur.

Bukuroshja Emily Ratajkowski është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Në atë Instagram numëron mbi 21 milionë fansa për të cilët nuk ngurron të sjell imazhe dhe video provokuese.

E zhveshur në pjesën e sipërme, janë fotot që ndau me ndjekësit së fundmi, ku duket tejet joshëse dhe sensuale.

Emily shquhet për format trupore bombastike, për të cilat komentohet vazhdimisht nga publiku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...